" Wy jesteście moją nadzieją.."-Jan Paweł II

Sukcesy naukowe


Podumowanie I półrocza roku szkolnego 2016/17

W październiku, już po raz kolejny, uczniowie naszego gimnazjum przystąpili do kolejnej edycji konkursów przedmiotowych organizowanych przez lubelskiego kuratora oświaty. w tym roku szkolnym do pierwszego etapu szkolnego przystąpiło 39 uczniów z 6 przedmiotów:

geografia 4 uczniów:

Julia Wójtowicz IIa, Aneta Barszcz IIb, Izabela Bogusz iib. Sylwia Winiarczyk IIa

biologia 6 uczniów:

Natalia Sumorek, Izabela Bogusz, Grzegorz Chomiuk, Weronika Zaworska, Jakub Szczepaniak, Bartosz Krawczyk

matematyka 4 uczniów:

Natalia Bednarczyk, Krzysztof Białek, Piotr Chomiuk, Karolina Zdunek

historia 4 uczniów:

Krzysztof Chomiuk, Łucja Komsta, Bartosz Krawczyk, Bartłomiej Kobus

ortograficzny 14 uczniów:

klasa IIIa: Martyna Gwizdek, Magdalena Kołodziej, Julia Kruk, Natalia Bednarczyk, Patrycja Słowik

klasa II a: Bartosz Krawczyk, Julia Stachyra, Sylwia Winiarczyk, Julia Wójtowicz

klasa IIb : Izabela Bogusz, Grzegorz Chomiuk, Irmina Grzesiak, Karolina Kozak, Natalia Sumorek

 

 

język angielski 7 uczniów.

Grzegorz Chomiuk, Krzysztof Chomiuk, Piotr Chomiuk, Karolina Zdunek, Bartłomiej Kobus, Jakub Szczepaniak, Magdalena Kołodziej

Do drugiego etapu - okręgowego zakwalifikowało się 6 uczniów z dwóch przedmiotów:

geografia 3 uczniów:

- Julia Wójtowicz klasa II a uzyskała 25 pkt

- Aneta Barszcz II b uzyskała 23 pkt

- Izabela Bogusz II b uzyskała 18 pkt

język angielski 3 uczniów

- Magdalena Kołodziej II a - 15 pkt

- Bartłomiej Kobus II a

- Jakub Szczepaniak II a - 25 pkt

Czytelniczy Konkurs Wiedzy o Henryku Sienkiewiczu "kończ Waść wstydu oszczędź"

organizowany przez Bibliotekę im. H. Łopacińskiego w Lublinie

laureaci:

Izabela Bogusz II b

Klaudia Flisiak  IIIb

Szkolny Konkurs biologiczny  "Tajemnice ludzkiego ciała" do którego przystąpiło 9 uczniów

- Weronika Zaworska 43 pkt

- Julia Wójtowicz 40 pkt

- Izabela Bogusz 38 pkt

- Marcin Wiak 34 pkt

- Weronika Skorupska 32 pkt

- Przemysław Stępniak 30 pkt

- Grzegorz Chomiuk 30 pkt

- Natalia Sumorek 30 pkt

- Natalia Bednarczyk 28 pkt.

Konkurs VII Ogólnopolski Pijarski Konkurs Gramatyczny im. ks. Onufrego Kopczyńskiego dla gimnazjum

Julia Kruk III a

Magdalena  Kołodziej III a

Patrycja Słowik III a



Rok  szkolny  2010 / 11


jakub_020.jpg [450x600]

          Jakub  Lisiecki

              Finalista  olimpiady  przedmiotowej  z  biologii, geografii.

           Laureat  konkursów  przedmiotowych  na  etapie  wojewódzkim

                                             z  biologii  i  chemii

 

                                       

 

 

  Rok  szkolny  2012 / 13

laureat_olimpiady__pawel_flisiak_004.jpg [400x300]

 

                                         Paweł  Flisiak

                   Finalista  olimpiady  przedmiotowej  z  biologii  i  geografii.

        Laureat  konkursu  przedmiotowego  na  etapie  wojewódzkim  z  geografii.

 

                                                     

 

 

   

Rok  szkolny  2012 / 13 


ania_prochniak_laureatka_konkursu_wojewodziego_001.jpg [450x600]

                 Anna  Próchniak

   Laureatka  wojewódzkiego  konkursu  z  geografii

                „Wędrujemy  po  mapie  świata”.

 

                         

 Rok szkolny 2013/14




Rok szkolny 2015-16