Akcje charytatywne

Akcja Lubelszczyzna dla Syrii

„Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to, kim jest,
nie przez to co ma, lecz przez to , czym dzieli się z innymi.”
Jan Paweł II

W najbliższą niedzielę  04.02.2018 organizujemy akcję pomocy poszkodowanym  w  wyniku wojny w  Syrii. Wolontariusze będą zbierali pieniądze do puszek po każdej Mszy Świętej w kościele w Abramowie i Wielkolesie.

W akcję można również włączyć się, wpłacając datki pieniężne bezpośrednio

na konto bankowe – 63 1020 4900 0000 8502 3055 5762 z dopiskiem “Lubelszczyzna dla Syrii” lub

wysyłając SMS o treści RATUJE pod numer 72405 (koszt 2,46 z VAT).

Akcja potrwa do marca 2018 roku. Jest objęta honorowym patronatem wojewody lubelskiego profesora Przemysława Czarnka.

Bombka dla Hospicjum

W grudniu 2017 uczniowie naszego gimnazjum przyłączyli się do akcji pomocy dla  Hospicjum im. św. Matki Teresy w Puławach .Własnoręcznie przygotowali  piękne bombki, które zostały przeznaczone na kiermasz bożonarodzeniowy organizowany przez Hospicjum.

WOŚP

Rekordowy 26 Finał WOŚP w Naszym Sztabie!

Podczas 26 Finału WOŚP uzbieraliśmy 13 552,71 zł .
Dziękujemy serdecznie wolontariuszom, rodzicom i wszystkim osobom, które nas wsparły!!!

Góra Grosza

W naszym gimnazjum co roku organizujemy akcję charytatywną Góra Grosza .Jej celem jest  pomoc w tworzeniu rodzinnych domów dziecka.  Nawet najmniejsze kwoty mogą pomóc potrzebującym. Uczniowie  dwóch  klas: II b i III a podjęli się zbiórki monet. Razem zebrali  133,64. Dziękujemy za przyłączenie się do akcji.