11 grudnia 2016 18:09 | Aktualności

Konkursy przemiotowe

Konkursy przedmiotowe

W październiku, już po raz kolejny, uczniowie naszego gimnazjum przystąpili do kolejnej edycji  konkursów przedmiotowych organizowanych przez Lubelskiego Kuratora Oświaty. W tym roku szkolnym do pierwszego etapu szkolnego przystąpiło 39 uczniów z 6 przedmiotów: geografia – 4 uczniów, biologia – 6, matematyka – 4, historia, ortografia – 14, język angielski – 7

Do drugiego szkolnego zakwalifikowało się 6 uczniów z dwóch przedmiotów:

geografia – 3 uczniów : Julia Wójtowicz(kl. IIa), Aneta Barszcz(kl.IIb), Iza Bogusz (kl.IIb)

język angielski – 3 uczniów: Magdalena Kołodziej (Kl.IIIa), Bartek Kobus(kl.IIa), Jakub Szczepaniak(kl.IIa).

Bardzo nas  cieszą osiągnięcia uczniów uzyskane w kuratoryjnych konkursach przedmiotowych na etapie szkolnym, uczniom, nauczycielom i rodzicom gratulujemy, trzymamy mocno kciuki i życzymy powodzenia w kolejnych etapach.

Tekst:p.M. Kowalczyk