12 grudnia 2016 15:48 | Aktualności

Wręczenie stypendiów dla ucznów szczególnie uzdolnionych

W dniu 09 grudnia 2016 roku w Centrum Spotkania Kultur w Lublinie odbyło się uroczyste wręczenie stypendiów w ramach programu stypendialnego „Lubelskie wspiera uzdolnionych 2016-2017" skierowanego do uczniów szczególnie uzdolnionych w zakresie przedmiotów przyrodniczych, informatycznych, języków obcych, matematyki lub przedsiębiorczości, którzy w roku szkolnym 2016/2017 rozpoczynają lub kontynuują naukę w szkołach gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych.

Uczennice naszego Gimnazjum: Olga Siudaj, Julia Wójtowicz, Gabriela Kozak i Łucja Komsta wzięły udział w tej uroczystości i otrzymały decyzje o przyznaniu stypendiów z rąk Wicemarszałka  Województwa Lubelskiego P. Krzysztofa Grabczuka. Warunkiem otrzymania stypendium były nie tylko wysokie wyniki w nauce ale i m.in. działalność pozalekcyjna oraz udział w konkursach i różnorodnych przedsięwzięciach.

Gratulujemy uczennicom tak wspaniałego wyróżnienia.

Składamy podziękowania na ręce rodziców, którzy wspierają swoje dzieci w ich rozwoju oraz nauczycielom naszego gimnazjum i szkół podstawowych naszej gminy za włożony trud i wysiłek w rozwój i kształtowanie umiejętności i postaw młodych ludzi.

tekst:p.E.Guz