" Wy jesteście moją nadzieją.."-Jan Paweł II

Aktualności

02 stycznia 2017 18:51 | Aktualności

Wysiłek Wiolety przekuty w sukces

W dniu 29 grudnia 2016 r. w Sali Rycerskiej Starostwa Powiatowego w Lubartowie odbyło się uroczyste wręczenie nagród Starosty Lubartowskiego za zdobycie wysokich wyników sportowych.

Wręczenia nagród dokonali Wicestarosta Lubartowski Kazimierz Sysiak oraz Kierownik Wydziału Oświaty i Sportu - Krzysztof Krupa. W uroczystości wręczenia nagród uczestniczyli także zaproszeni goście: radni Powiatu w Lubartowie, dyrektorzy szkół z terenu Powiatu Lubartowskiego oraz władze zarządów klubów sportowych.

Nagrodę za wybitne osiągnięcia sportowe w kolarstwie otrzymała Wioleta Furtak - uczennica klasy II "b" naszego Gimnazjum. W jej imieniu nagrodę odebrał tata, ze względu na udział Wiolety w tym dniu w zawodach Pucharu Polski.

Gratulujemy naszej uczennicy wspaniałych osiągnięć sportowych. Życzymy zdrowia, siły        i wytrwałości w dążeniu do uzyskiwania wysokich wyników sportowych oraz wielu sukcesów w nadchodzącym Nowym Roku.

Składamy serdeczne podziękowania Rodzicom oraz trenerowi P. Mateuszowi Wrędze za trud i wysiłek włożony w rozwój umiejętności sportowych naszej uczennicy oraz cenny wkład      w rozwój sportu i jego promocję.

Osiągnięcia Wiolki

I miejsce-  Kross Road Tour w Tłuszczu, start wspólny, 5.06.2016
II miejsce w II serii Międzynarodowego Wyścigu Kolarskiego po Ziemi Lubartowskiej- Serniki, start wspólny, 18.06.2016
III miejsce w III serii Międzynarodowego Wyścigu Kolarskiego po Ziemi Lubartowskiej- Kock, start wspólny, 3.09.2016
III miejsce w klasyfikacji generalnej Międzynarodowym Wyścigu Kolarskim po Ziemi Lubartowskiej- Kock 3.09.2016
I miejsce w międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików w kolarstwie szosowym - Jazda indywidualna na czas, Kalinowice, 17.08.2016
II miejsce w międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików w kolarstwie szosowym - Jazda parami na czas, Kalinowice, 17.08.2016
I miejsce w międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików w kolarstwie szosowym - start wspólny, Kalinowice, 18.08.2016

Przeczytano: 481 razy. Wydrukuj|Do góry

Zdjęcia: