01 marca 2017 14:30 | Aktualności

Turniej Wiedzy Pożarniczej

27 lutego w Gimnazjum im. Jana Pawła II odbył się Turniej Wiedzy Pożarniczy. W konkursie wzięli udział uczniowie z klas gimnazjalnych, którzy musieli wykazać się dużą wiedzą dotyczą pożarnictwa. Na etapie gminnym uczniowie odpowiadali na pytania testowe. Najwięcej punktów uzyskała uczennica klasy II b – Izabela Bogusz zajmując miejsce I, która będzie reprezentować nasze Gimnazjum na etapie powiatowym w Lubartowie, miejsce II zajął Kacper Sienkiewicz z klasy III b, miejsce III – Grzegorz  Chomiuk z kl. II b.   W konkursie  wzięli również udział uczniowie: Wojciech Stępniak z kl. I b, Bartosz Wałach z kl. II b, Joanna Cwajda z kl. I a oraz Paulina Kołodziej z  kl. Ib. Wszyscy uczestnicy otrzymali atrakcyjne nagrody ufundowane przez Urząd Gminy.  Po konkursie uczniowie mogli zapoznać się z wyposażeniem wozu strażackiego i jego wykorzystaniem podczas akcji,  opowiedzieli o tym:  p. Michał Rola, p .Łukasz Mazurek i  p. Łukasz Kuna. Dziękujemy serdecznie za możliwość zwiedzenia wozu strażackiego i  przekazane ciekawe informacje.