15 marca 2017 16:58 | Aktualności

Julia w gronie laureatów

4 marca 2017 roku uczniowie naszej szkoły przystąpili do VIII edycji Międzyszkolnego Konkursu Geograficznego o zasięgu wojewódzkim dla Gimnazjalistów “Wędrujemy po mapie świata” w XXI Liceum Ogólnokształcącym im. św. Stanisława Kostki. Konkurs został objęty Honorowym Patronatem Lubelskiego Kuratora Oświaty – Pani Teresy Misiuk i Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Lublin – Pana Krzysztofa Żuka.

Do udziału w konkursie przystąpiło 8 uczniów z naszej szkoły.

Siudaj Olga ( kl. I a)

Komsta Łucja ( kl. I a)

Kozak Gabriela ( kl. I b)

Nalewajek Kacper ( kl. I b)

Bogusz Izabela ( kl. II b)

Barszcz Aneta ( kl. II b)

Winiarczyk Sylwia( kl. II a)

Wójtowicz Julia ( kl. II a)

Do grona laureatów tego prestiżowego konkursu dołączyła Julia Wójtowicz uczennica klasy II a. Wyniki pozostałych uczniów zostaną przekazane do szkoły w maju.

Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom!

Życzymy sukcesów w kolejnych edycjach

Udział w konkursie był także okazją do miłego spotkania z Tomaszem Karpińskim -  naszym absolentem, a obecie uczniem XXI Liceum Ogólnokształcącym im. św. Stanisława Kostki, który  oprowadził nas po szkole i pobliskiej okolicy.