03 kwietnia 2017 17:05 | Aktualności

Piłka siatkowa dziewcząt i chłopców

W dniu 24 lutego w Naszym Gimnazjum odbył się półfinał powiatowych zawodów w piłce siatkowej dziewcząt. Na parkiecie stawiły sobie czoła dziewczęta z Gimnazjum w Kamionce, Michowie i Abramowie.

Zawody stały na wysokim poziomie i do ostatniego gwizdka toczyła się walka o zwycięstwo w całych zawodach. III miejsce wywalczyła drużyna z Kamionki. Awans na zawody finałowe w Kocku zdobyły uczennice z Gimnazjum w Michowie pokonując w emocjonującym Tie-break-u dziewczęta z Naszego Gimnazjum.

Skład: Weronika Skorupska (Kapitan), Irmina Grzesiak, Julia Grzesiak, Iga Grzesiak, Adrianna Sztorc, Zuzanna Wronowska, Patrycja Kowalczyk, Wioleta Furtak, Kinga Pecio, Julia Stachyra, Julia Wójtowicz, Wiktoria Czarnecka.

Chłopcy swój udział w tegorocznych rozgrywkach w piłce siatkowej rozpoczęli od zwycięstwa w rozgrywanym w Gimnazjum w Kamionce powiatowym półfinale. Dzięki temu zwycięstwu awansowali do zawodów finałowych, które 3 marca odbyły się w Kocku. W tamtejszym Gimnazjum ponadto w turnieju uczestniczyły szkoły z Ostrowa Lubelskiego, Skrobowa oraz Kocka.

Turniej rozgrywany był systemem każdy z każdym. Nasi uczniowie przegrali jedynie z Gospodarzami po pełnym emocji i zwrotów akcji meczu.

1 miejsce G. Kock, 2 miejsce G. Abramów, 3 miejsce G. Skrobów, 4 miejsce G. Ostrów Lubelski.

Skład: Bartłomiej Osek ( Kapitan ), Dominik Skowronek, Arkadiusz Pasek, Michał Szczęsny, Marcin Matecki, Jakub Rusinek, Arkadiusz Ogórek, Kacper Sienkiewicz, Krystian Ogórek.