26 kwietnia 2017 15:35 | Aktualności

„Wędrówka po krajach angielskiego i niemieckiego obszaru językowego”

24 kwietnia 2017 roku odbył się Finał  II Wojewódzkiego Konkursu „Wędrówka po krajach angielskiego i niemieckiego obszaru językowego” w XXIII Liceum Ogólnokształcącym im. Nauczycieli Tajnego Nauczania w Lublinie. Organizatorami konkursu byli: Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka im. KEN w Lublinie oraz doradcy metodyczni: mgr Joanna Galant i Wiesława Wąsik. Patronat honorowy przyjęli: Lubelski Kurator Oświaty, Marszałek Województwa Lubelskiego, Prezydent Miasta Lublin, Wojewoda Lubelski, American Corner Lublin. Konkurs obejmował 3 etapy: szkolny, okręgowy i wojewódzki i adresowany był do uczniów szkół gimnazjalnych województwa lubelskiego. Naszą szkołę w kategorii „ Kultura i realioznawstwo Stanów Zjednoczonych Ameryki ” reprezentowały dwie uczennice klas pierwszych: Komsta Łucja i Kozak Gabriela. Uczennice wykazały się największą wiedzą w w/w konkursie i zajęły pierwsze miejsce.

Gratulacje.