23 października 2017 19:35 | Aktualności

Dzień Edukacji Narodowej

Dzień Edukacji Narodowej to polskie święto oświaty zwane powszechnie Dniem Nauczyciela. 13 października 2017 roku w  Gimnazjum im. Jana Pawła II odbyła się uroczysta  akademia na  którą przybyli: Wójt Gminy Abramów Pan Artur Chomiuk, nauczyciele, pracownicy administracji i obsługi oraz uczniowie. W części oficjalnej głos zabrali: Pan Wójt i  Pani Dyrektor.  Złożyli serdeczne życzenia wszystkim pracownikom szkoły, podziękowali za trud, zaangażowanie i pasję w codziennej pracy edukacyjnej i wychowawczej  oraz wręczyli Nagrody Wójta i  Dyrektora wyróżnionym pracownikom szkoły. Następnie uczniowie z Samorządu Uczniowskiego przedstawili  część artystyczną przygotowaną pod kierunkiem opiekunów: Pani Agnieszki Jakubowskiej i Pani Moniki Kozak-Kołodziej. Na zakończenie uczniowie podziękowali swoim nauczycielom i pracownikom szkoły za ich codzienną pracę oraz wręczyli drobne upominki i kwiaty na ręce Pani Dyrektor.