17 grudnia 2017 20:52 | Aktualności

Stypendia dla uczniów naszego Gimnazjum

Uroczyste wręczenie stypendiów dla uczniów uzdolnionych odbyło się 11 grudnia w Centrum Spotkania Kultur w Lublinie. W ramach programu stypendialnego „Lubelskie wspiera uzdolnionych 2017-2018” z naszego Gimnazjum zostały wyróżnione cztery uczennice:  Izabela Bogusz, Łucja Komsta, Gabriela Kozak i Olga Siudaj.

Stypendystom dyplomy wręczał Wicemarszałek Województwa Lubelskiego Krzysztof Grabczuk, Sekretarz Województwa Anna Augustyniak oraz Marek Kos – Radny Województwa Lubelskiego. Warunkiem otrzymania stypendium były nie tylko wysokie wyniki w nauce ale i m.in. działalność pozalekcyjna oraz udział w konkursach i różnorodnych przedsięwzięciach.

Gratulujemy stypendystkom wspaniałego wyróżnienia i życzymy dalszych sukcesów!

Składamy podziękowania na ręce rodziców, którzy wspierają swoje dzieci w ich rozwoju oraz nauczycielom za włożony trud i wysiłek w rozwój i kształtowanie umiejętności i postaw młodych ludzi.