18 grudnia 2017 20:32 | Aktualności

SUKCESY SPORTOWE NASZYCH UCZNIÓW

Ostanie tygodnie dla sportowców z Naszego Gimnazjum były bardzo pracowitym okresem.
Zarówno dziewczęta jaki chłopcy „walczyli na różnych frontach”; w zawodach międzyszkolnych w piłce nożnej, piłce nożnej halowej i tenisie stołowym drużynowym oraz w kolarstwie. Każda uczennica i każdy uczeń, którzy zostali powołani do kadry szkoły na zawody sportowe chcieli pokazać się z jak najlepszej strony i chcieli wnieść jak najwięcej w zwycięstwo swojej drużyny. Poziom zawodów międzyszkolnych stał na bardzo wysokim poziomie sportowym. Ciężko rywalizować jest z dużymi szkołami, dużymi ośrodkami sportowymi do których uczęszcza duża liczba uczniów. Lecz nasi uczniowie mimo dużych oporów ze strony przeciwników, wytrwałością, determinacją i ogromną chęciom zwycięstwa osiągali bardzo dobre wyniki.

Mistrzostwa powiatu lubartowskiego:

- 4 miejsce Drużynowy tenis stołowy: Kinga Pecio, Amelia Rusinek

- 5 miejsce Piłka nożna halowa chłopców: Karol Rodak, Konrad Struski, Wojciech Stępniak, Jakub Żak, Jakub Tatarczak, Emil Wawer, Bartosz Wałach, Mateusz Drozd, Krystian Wójtowicz, Krystian Szczepaniak

- 6 miejsce Drużynowy tenis stołowy: Bartłomiej Kobus, Bartosz Wałach

- 7 miejsce Piłka nożna dziewcząt: Kinga Pecio, Amelia Rusinek, Adrianna Sztorc, Wioleta Furtak, Karolina Stachyra, Julia Stachyra, Weronika Skorupska, Wiktoria Czarnecka, Roksana Zdunek, Zuzanna Wronowska, Sylwia Winiarczyk, Martyna Pawełczak

W dniach 13-14 luty 2018 roku w Naszym Gimnazjum odbędą się zawody Półfinałowe Mistrzostw Powiatu w piłce siatkowej dziewcząt i chłopców.

W ostatnim czasie w rywalizowali również Nasi kolarze, a właściwie kolarki.
Po przez starty w Przełajowych Pucharach Polski przygotowują się do 81 Przełajowych Mistrzostw Polski, które w dniach 13-14 stycznia 2018 roku odbędą się na Śląsku w miejscowości Koziegłowy, gdzie po swój pierwszy medal Mistrzostw Polski sięgał nasz absolwent kolarz luksemburskiej zawodowej grupy kolarskiej LEOPARD PRO CYCLING Filip Maciejuk.
Aspiracje do miejsc medalowych zgłaszają nasze dwie bardzo dobre kolarki: Wioleta Furtak i Karolina Stachyra.
Najlepsze wyniki w ostatnich tygodniach:
Wioleta Furtak:
- 4 miejsce Puchar polski – Lublin
- 5 miejsce Puchar Polski – Toszek
- 7 miejsce Puchar Polski – Koziegłowy
- 4 miejsce Puchar polski – Katowice
- 3 miejsce Puchar polski – Białystok

Karolina Stachyra:
- 3 miejsce Puchar polski – Lublin
- 4 miejsce Puchar Polski – Koziegłowy
- 3 miejsce Puchar Polski - Toszek
- 3 miejsce Puchar polski – Katowice
- 6 miejsce Puchar polski – Białystok.

GRATULUJEMY WSZYSTKIM !!!