18 stycznia 2018 19:19 | Aktualności

Międzypowiatowy Towarzyski Turniej w piłce siatkowej

W dniu 20 grudnia 2017 roku w naszym Gimnazjum odbył się Międzypowiatowy Towarzyski Turniej w piłce siatkowej o Puchar Dyrektora Gimnazjum - Panią Ewę Guz.
Do naszej szkoły przyjechali uczniowie i uczennice ze Szkoły Podstawowej w Kurowie wraz z opiekunami P. Iwoną Michalik i P. Wojciechem Wręgą oraz sąsiedzi za "miedzy" z Zespołu Szkolno - Przedszkolnego w Abramowie z opiekunem P. Małgorzatą Zarychtą. Turniej rozgrywany był sposobem każdy z każdym z podziałem na dziewczęta i chłopców. Zwycięzcą całego turnieju była drużyna, która uzyskała największą ilość zwycięstw w poszczególnych meczach turnieju w sumowanej rywalizacji dziewcząt i chłopców.
Wszystkich zgromadzonych na sali powitała Pani Dyrektor Ewa Guz, która jednocześnie otworzyła Turniej.
Zawody stał na wysokim poziomie sportowym. Również i kibice, którzy pojawili się na trybunach mocno angażowali się w dopingowanie swoich koleżanek i kolegów.
Z kompletem zwycięstw cały turniej wygrała Szkoła Podstawowa w Kurowie.
2 miejsce dla gospodarzy - Gimnazjum w Abramowie.
3 miejsce - Zespół Szkolno - Przedszkolny w Abramowie.
Wszystkie drużyny otrzymały Puchary oraz Dyplomy, a także słodką niespodziankę.

WSZYSTKIM SERDECZNIE GRATULUJEMY !!!