18 stycznia 2018 19:30 | Aktualności

Miłe spotkanie

16 stycznia w Naszym Gimnazjum gościliśmy naszego absolwenta, brązowego medalistę Mistrzostw Świata, 3-krotnego Mistrza Polski - Filipa Maciejuka.
Wykorzystaliśmy tę okazję i uwieczniliśmy to na kilku zdjęciach, na których prezentujemy Naszych uczniów, którzy chcą iść śladami starszego kolegi.
Trójka z nich w ostatni weekend brała udział 81 Przełajowych Mistrzostwach Polski, które odbyły się na Śląsku w miejscowości Koziegłowy. Nasi reprezentanci zaprezentowali się wyśmienicie zajmując bardzo wysokie miejsca - Wioleta Furtak została Vice Mistrzynią Polski, Karolina Stachyra zameldowała się tuż za podium na 4 miejscu, natomiast Kacper Maciejuk był 15.

Nie możemy zapomnieć o Amelii Rusinek oraz Zuzannie Wronowskiej, które nie startowały w wyścigach przełajowych, a sumiennie przygotowują się do sezonu szosowego, który w kwietniu rozpocznie się od wyścigu w Grodzisku Mazowieckim.
W ferie przewidziany jest wyjazd na zgrupowanie Kadry Województwa Lubelskiego do Krasnobrodu, na który pojadą wszyscy zawodnicy z naszej szkoły.

Tak dobrych rezultatów nie było by bez przychylności Pani Dyrektor Ewy Guz, która wspiera i pomaga Naszych sportowców na każdym kroku.