20 lutego 2018 18:52 | Aktualności

Siatkarskie zmagania- kolejny sukces!

Kolejne sukcesy, kolejne puchary Naszych uczniów podczas międzyszkolnych zawodów w piłce siatkowej.
W dniu 24.01.2018r. w Szkole Podstawowej w Kurowie został rozegrany towarzyski turniej w piłce siatkowej. W zawodach uczestniczyły dziewczęta i chłopcy, którzy rywalizowali z rówieśnikami z Kurowa i Żyrzyna.
Dla naszych uczniów był to ostatni sprawdzian przed docelowymi zawodami jakimi są mistrzostwa powiatu.
Ostatecznie w rywalizacji chłopców wywalczyliśmy I miejsce, a w rywalizacji dziewcząt 2 miejsce. Organizacja zawodów stała na najwyższym poziomie. Wszystkie drużyny otrzymały pamiątkowe puchary, a każdy zawodnik słodką nagrodę.

W dniach 13 - 14 luty br. w Naszym Gimnazjum odbyły się 2 półfinały Mistrzostw Powiatu Lubartowskiego w piłce siatkowej dziewcząt i chłopców zaliczanych do kalendarza Szkolnego Związku Sportowego. Pierwszego dnia rywalizowały dziewczęta z ZSO w Michowie i Gimnazjum w Abramowie. Dziewczęta szybko uporały się i pewnie pokonały rówieśniczki z Michowa 3 - 0. Drugiego dnia rywalizowali chłopcy. Do zawodów przystąpiły te same szkoły. Tym razem mecz były bardziej wyrównany i ostatecznie zawody wygrali uczniowie z ZSO w Michowie pokonując Naszych uczniów 3 - 1.
Zwycięzcy w dniach 20-21.02 będą startować w Finale Mistrzostw Powiatu Lubartowskiego.