16 października 2018 07:56 | Aktualności

Dzień Edukacji Narodowej

15 października 2018 roku w  Gimnazjum im. Jana Pawła II odbyła się uroczysta  akademia na  którą przybyli: Wójt Gminy Abramów Pan Artur Chomiuk, Zastępca Wójta Gminy Abramów Pan Michał Rola oraz Kierownik CUW Pani Joanna Białek, nauczyciele, pracownicy administracji i obsługi oraz uczniowie. Następnie uczniowie z Samorządu Uczniowskiego przedstawili  część artystyczną przygotowaną pod kierunkiem opiekunów: Pana Mateusza Wręgi  i Pani Moniki Kozak-Kołodziej. Uczniowie podziękowali swoim nauczycielom i pracownikom szkoły za ich codzienną pracę i trud włożony w edukację oraz wręczyli drobne upominki. W kolejnej części głos zabrała Pani Dyrektor oraz Pan Wójt, którzy złożyli serdeczne życzenia wszystkim pracownikom szkoły, podziękowali za trud, zaangażowanie i pasję w codziennej pracy edukacyjnej i wychowawczej  oraz wręczyli Nagrody Wójta i  Dyrektora wyróżnionym pracownikom szkoły.