11 grudnia 2018 05:46 | Aktualności

Turniej Mikołajkowy

Dnia 6 grudnia br. w naszym Gimnazjum zostały rozegrane Mistrzostwa Gminy w piłce nożnej halowej dziewcząt i chłopców.

W zawodach uczestniczyło trzy szkoły z terenu Gminy Abramów. Z Wielkolasu  wraz z opiekunem Markiem Fatygą przyjechali uczniowie Szkoły Podstawowej im. Czesława Janczarskiego, Z Abramowa z opiekunem Małgorzatą Zarychtą uczniowie Zespołu Szkolno-przedszkolnego im. Henryka Sienkiewicza oraz gospodarze z opiekunem Mateuszem Wręgą.

Turniej stał na wysokim poziomie sportowym o czym świadczą wyniki poszczególnych meczy.

W rywalizacji dziewcząt klas VII,VIII SP oraz III Gim. I miejsce zajęły uczennice Gimnazjum, II miejsce Dziewczęta z Szkoły Podstawowej w Abramowie, III miejsce SP w Wielkolesie.

W rywalizacji chłopców, kolejność na podium była taka sama jak u dziewcząt lecz mecze były bardzo zacięte i do końca wynik był otwarty.

Zwycięzcy reprezentować będą Gminę na rozgrywkach międzygminnych, które już w Poniedziałek tj. 10 grudnia dla dziewcząt w odbędą się Kamionce, a następnego dnia dla chłopców w Michowie.

Na zakończenie wszystkie drużyny otrzymały pamiątkowe dyplomy wręczane przez Panią Dyrektor Gimnazjum Ewę Guz.

GRATULUJEMY  WSZYSTKIM DRUŻYNOM  I DZIĘKUJEMY ZA DUCHA WALKI I SERCE WŁOŻONE W GRĘ !!!