18 grudnia 2018 02:56 | Aktualności

Gminny Konkurs Historyczny

Gminny Konkurs Historyczny „ Józef Piłsudski- życie i czyny” Zespół Szkolno-Przedszkolny zorganizował Gminny Konkurs Historyczny „ Józef Piłsudski- życie i czyny”. Celem konkursu było pogłębianie zainteresowań historią i przybliżenie sylwetki jednego z Ojców Niepodległości. Przeznaczony był dla uczniów III klasy gimnazjum oraz VII i VIII klasy szkoły podstawowej. Do konkursu przystąpiło 28 uczniów z terenu gminy Abramów. Oto zwycięzcy i wyróżnieni w naszym konkursie: Kategoria Gimnazjum: I miejsce - Mateusz Skowronek II miejsce - Bartłomiej Daniewski II miejsce - Wojciech Stępniak Wszystkim uczestnikom konkursu serdecznie dziękujemy za zaangażowanie i trud włożony w pogłębianie swojej wiedzy i zainteresowań.