21 grudnia 2018 03:21 | Aktualności

Moje Boże Narodzenie

,,Moje Boże Narodzenie” - podsumowanie konkursu.

12 grudnia 2018 r. w Młodzieżowym Domu Kultury w Lublinie odbyło się uroczyste podsumowanie XXVII Wojewódzkiego Konkursu Plastycznego i Literackiego ,,Moje Boże Narodzenie” pod honorowym patronatem Lubelskiego Kuratora Oświaty oraz wernisaż wystawy pokonkursowej.

W nastrój Świąt Bożego Narodzenia wprowadził nas Dziecięcy Zespół Wokalno-instrumentalny pod kierunkiem Katarzyny Mądrej i Izabeli Urban z MDK "Pod Akacją". Tradycyjnie został również odczytany fragment Ewangelii Pisma Świętego.

Wszyscy obecni składając sobie życzenia świąteczne, podzielili się opłatkiem.

W kategorii gimnazjów przyznano cztery nagrody, jedną z nich otrzymała uczennica klasy IIIa  Olga Siudaj z Gimnazjum im. Jana Pawła II w Abramowie. Podziękowania otrzymał ks. Janusz Widelski. W Konkursie Literackim wzięła również uczennica klasy IIIa Julia Bogusz.

Pani dyrektor Gimnazjum im. Jana Pawła II w Abramowie dziękuje ks. Januszowi i uczennicom za godne reprezentowanie Szkoły na forum województwa i życzy dalszych sukcesów.