07 stycznia 2019 19:08 | Aktualności

"Wigilijny czas"

"Bóg się rodzi..."
Ostatni dzień nauki przed Świętami Bożego Narodzenia rozpoczął się bardzo miło. Uczniowie przygotowali krótki montaż słowno-muzyczny poprzedzony modlitwą i składaniem życzeń świątecznych. Ksiądz Janusz życzył wszystkim Bożego błogosławieństwa, a Pani Dyrektor - spokoju, radości i miłości, nie tylko w czasie Świąt, ale też w całym nadchodzącym roku. Następnie został podsumowany Przegląd Twórczości Własnej, w którym udział wzięły uczennice kl. IIIa. Olga Siudaj i Julia Bogusz zaprezentowały wiersze własnego autorstwa związane z Bożym Narodzeniem, a Karolina Komsta - obraz (rysunek kredką). Uczennice zostały nagrodzone świątecznymi upominkami. Po wspólnym kolędowaniu nadszedł czas na łamanie się opłatkiem i wigilię szkolną.