Aktualności

31 stycznia 2019 20:32 | Aktualności

Mistrzostwa Powiatu w piłce halowej

Mistrzostwa Powiatu w piłce halowej dziewczat - 2 miejsce
12 grudnia 2018 roku w Kamionce odbyły się finałowe zawody o Mistrzostwo Powiatu. Nasze uczennice w zawodach finałowych broniły tytułu wywalczonego przed rokiem. Nim nasze dziewczęta wywalczyły prawo udziału w zawodach finałowych, po drodze wygrały Mistrzostwo Gminy, Półfinał Powiatu. Nasze Gimnazjum reprezentowały: Justyna Furtak, Julia Bogusz, Adrianna Sztorc, Joanna Cwajda, Karolina Komsta, Oliwia Zdunek, Zuzanna Wronowska, Karolina Kołodziej, Amelia Rusinek oraz Karolina Stachyra wraz z Nauczycielem Mateuszem Wręgą.
Turniej stał na bardzo wysokim wyrównanym poziomie. w zawodach finałowych uczestniczyło 5 drużyn z - Lubartowa, Firleja, Rudna, Ostrowa Lubelskiego oraz Abramowa. Pierwsze 4 spotkania zakonczyły się remisami, dopiero w 5 spotkaniu Nasze uczennice wygrały mecz i zajmowały 1 miejsce na półmetku. Ostatecznie w turnieju zanotowaliśmy 2 wygrane, remis i porażkę, która ukształtowała ostatecznie tabelę. Zawody wygrała drużyna z Lubartowa, II miejsce Gimnazjum Abramów, III miejsce Firlej, IV Ostrów Lub, V miejsce Rudno.

Mistrzostwa Powiatu w piłce halowej chłopców - 5 miejsce
W  dniu 13 grudnia 2018 roku w Michowie odbyły się finałowe zawody do których przystąpiło 6 drużyn, które okazały się najlepsze w zawodach międzygminnych oraz gminnych. Nasze Gimnazjum reprezentowali: Bartłomiej Daniewski, Kacper Nalewajek, Karol Rodak, Mateusz Skowronek, Wojciech Stępniak, Konrad Struski, Bartłomiej Syta, Bartłomiej Szczerba, Krystian Wójtowicz, Jakub Żak wraz z Nauczycielem Mateuszem Wręgą. Zawody odbywały się w miłej sportowej atmosferze. Drużyny zostały podzielone na 2 grupy.Nasi reprezentanci minimalnie ulegli grupowym rywalom ze Skrobowa oraz Lubartowa.

Przeczytano: 157 razy. Wydrukuj|Do góry