31 sierpnia 2019 10:48 | Aktualności

Dyrektor Gimnazjum im. Jana Pawła II w Abramowie

W związku z wygaszeniem Gimnazjum im. Jana Pawła II w Abramowie składam serdeczne podziękowania moim współpracownikom, z którymi miałam zaszczyt pracować jako dyrektor szkoły w latach 2016 - 2019.

Dziękuję wszystkim nauczycielom za ich trud włożony w edukację i wychowanie młodzieży. Wasza ciężka praca przyniosła wymierne efekty w postaci sukcesów w konkursach i zawodach sportowych na szczeblu powiatowym, wojewódzkim i ogólnopolskim a także wysokich wyników egzaminu gimnazjalnego.

Dziękuję pracownikom administracji i obsługi za zaangażowanie, wzajemną życzliwość i sumienna pracę.

Dziękuję pracownikom Urzędu Gminy Abramów na czele z Panem Wójtem i z Panią Kierownik Centrum Usług Wspólnych za okazane wsparcie w realizacji zadań edukacyjno - wychowawczych.

Dziękuję placówkom oświatowym, na czele z Paniami Dyrektorkami oraz innym podmiotom z terenu gminy za współpracę z Gimnazjum.

Dziękuje Rodzicom za to, że wspólnie dążyliśmy do celów związanych z  rozwojem edukacyjnym i wychowaniem młodzieży.

Dziękuję uczniom za pracę, za zaangażowanie, za młodzieńczą pasję, chęć rozwoju uzdolnień i zainteresowań, za osiąganie wysokich wyników w nauce, sporcie, za pracę w wolontariacie, za serdeczny kontakt z nauczycielami i pracownikami szkoły.

Wszystkim życzę rozwoju zawodowego i szczęścia w życiu prywatnym. Niech zmiany, które Nas dotykają będą początkiem dobrego czasu.

Życzę Wam drodzy uczniowie sukcesów w kolejnych etapach edukacyjnych oraz samych szczęśliwych dni w życiu osobistym.

Dyrektor Gimnazjum im.Jana Pawła II w Abramowie

Ewa Guz